LSJ Group

Pracownik ds. administacji

  • Data publikacji:
  • 15-02-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecin

Dla naszego klienta, firmy z branży recyclingu, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Pracownik ds. administracji (dział rozliczeń)

Miejsce pracy: Szczecin-Dąbie

Oferta:

- stabilna praca w prężnie rozwijającej się firmie

- umowa o pracę

- przygotowanie stanowiskowe i szkolenie z zakresu logistyki, gospodarki magazynowej

- możliwość rozwoju

- wsparcie ze strony mentora przez kilka pierwszych miesięcy pracy

Zakres obowiązków:

- rozliczanie transakcji handlowych

- dokumentowanie obrotu surowcami

- wystawianie faktur sprzedażowych oraz zakupowych

- kontrola merytoryczna i bieżąca weryfikacja otrzymywanych dokumentów księgowych

- współpraca z dostawcami i przewoźnikami w zakresie realizacji transakcji

- utrzymywanie bieżących relacji z klientami Spółki (obsługa telefoniczna)

- aktywne wspieranie procesów handlowych

- przygotowywanie analiz i raportów na potrzeby działu

Wymagania:

- wykształcenie wyższe -  profile ekonomiczne, logistyczne, techniczne lub pokrewne

- mile widziana znajomość j. niemieckiego lub chęć do nauki języka

- kreatywność i samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy

- sumienność, dokładność, odpowiedzialność

- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

- mile widziane predyspozycje handlowe

- mile widziani absolwenci lub studenci ostatniego roku gotowi podjąć pracę na pełen etat

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim i angielskim z dopiskiem „Pracownik ds. administracji” na adres mailowy:

experts@lsj.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440

ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

Phone: +48 91 814 52 52 E-mail: experts@lsj.pl

http://www.lsj.pl/experts | http://www.lsj.pl