Agencja Pracy Koncepcja
OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

Pracownik HR / Specjalista ds. rekrutacji

  • Data publikacji:
  • 28-12-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław

Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Obecnie do wsparcia naszego biura we Wrocławiu poszukujemy rekrutera ze znajomością j. niemieckiego

Agencja Pracy Koncepcja oferuje pracę dla osób z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego,

mile widziani absolwenci kierunków HR, filologii germańskiej.

Miejsce pracy: Agencja Pracy we Wrocławiu

Oferujemy:

  • Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia dodatkowych doświadczeń oraz umiejętności
  • Pomoc w zdobywaniu dodatkowych kwalifikacji
  • pracę w kreatywnym zespole

Obowiązki:

  • praca w dziale rekrutacji
  • prowadzenie działań z zakresu rekrutacji kandydatów
  • uczestnictwo w budowaniu relacji z firmami zewnętrznymi
  • tworzenie ofert biznesowych na podstawie katalogu danych
  • zarządzanie treścią serwisów internetowych i mediów społecznościowych
  • analiza danych źródłowych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, język angielski będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywność
  • zdolności interpersonalne
  • umiejętność działania pod presją czasu
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Office
  • asertywność
  • silna motywacja do pracy w Agencji Zatrudnienia, zorientowanie na efekty i wyniki

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim lub angielskim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, prosimy przesyłać na adres e-mail: kadry@koncepcja.eu

W CV załączyć klauzulę dotyczącą przetwarzania danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, Tel. 71 3438073