STALSERWIS Network-Marketing
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko: Pracownik Magazynowy - Operator Wózka Widłowego

Pracownik Magazynowy - Operator Wózka Widłowego

  • Data publikacji:
  • 01-12-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Nakło, gm. Tarnów Opolski, Polska

Opis stanowiska:

  • obsługa wózka widłowego,
  • załadunki i rozładunki towarów,
  • realizowanie celów sprzedażowych,
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów,
  • utrzymanie czystości i porządku,
  • bezwzględne przestrzeganie przepisów BHP,
  • bezwzględne przestrzeganie procedur obowiązujących w firmie,
  • wymiar etatu: w pełnym wymiarze,
  • rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony,
  • praca jednozmianowa (pon. - pt.; 7:30 - 15:30),
  • miejsce pracy: Nakło koło Opola.

Wymagania:

  • uprawnienia na wózki widłowe,
  • samodzielność oraz prawidłowa organizacja pracy,
  • dyspozycyjność, uczciwość, systematyczność oraz komunikatywność,
  • preferowana znajomość branży stalowej,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

W zamian operujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie merytoryczne przełożonego i zespołu,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy na magazynie,
  • premie.

Firma STALSERWIS Network – Marketing istnieje na rynku polskim od 1996 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz dostawie wyrobów hutniczych.

Swoją działalność realizujemy poprzez własne składy handlowe. Przez ponad 15 lat nawiązaliśmy współpracę ze sprawdzonymi oraz wykwalifikowanymi producentami i dostawcami.

Celem naszej firmy jest zaspokajanie potrzeb klienta w jak najkrótszym czasie przy zachowaniu optymalnej jakości produktów. Klientów traktujemy indywidualnie, zapewniając kompetentną obsługę.

Oferujemy szeroki zakres wyrobów hutniczych pewnego pochodzenia, posiadających atesty. Bogaty asortyment magazynowy umożliwia nam realizację kompleksowej sprzedaży oraz zamówień.

Doświadczenie, kwalifikacje, jakość, a także terminowość sprawiają, że jesteśmy wiarygodnym i cenionym partnerem handlowym w skali kraju, jak i za jego granicami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz współpracy.