MJD Dienstleistungen UG

PRACOWNIK MAGAZYNU (NIEMCY)- HESSEN

  • Data publikacji:
  • 17-02-2017
  • Miejsce Pracy:
  • 36119 Neuhof ( Landkreis Fulda)

Firma MJD Dienstleistungen GmbH  istnieje na niemieckim rynku pracy od 2014 roku i z powodzeniem zajmuje się poszukiwaniem oraz zatrudnianiem wykwalifikowanych pracowników w różnych branżach przemysłu i branży budowalnej. Firma posiada wszelkie niezbędne zezwolenia do zatrudniana pracowników na terenie Niemiec.

Dla naszego stałego klienta, sprawdzonego niemieckiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: 36119 Neuhof ( Landkreis Fulda)

Obowiązki:

- sortowanie i pakowanie opon oraz felg samochodowych

- komisjonowanie towarów

- załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych

- dbałość o najwyższą jakośćwykonywanej pracy

Wymagania:

- dobra kondycja fizyczna

- poczucie odpowiedzialności

- silna motywacja do pracy

- znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

- prawo jazdy kat. B ( mile widziany własny samochód)

Oferta:

- zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, niemiecki pracodawca

- stabilne zatrudnienie, około 200 godzin w miesiącu

- wynagrodzenie godzinowe 9,00 € brutto, dla osób z uprawnieniami na wózki widłowe 9,40 € brutto

- niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne

- zakwaterowanie (opłata stała 150 € miesięcznie po stronie pracownika)

- wypłata wynagrodzenia dwa razy w miesiącu

- opieka polskiego koordynatora

Dodatkowe informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres emailowy: info@mjd-dienstleistungen.de

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

„Zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 20.08.1997 r. Dziennik Ustaw nr 133, poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.