RANDSTAD POLSKA SP Z O O
Marzy Ci się stabilne zatrudnienie? Chcesz pracować w firmie, która pokazuje dobre praktyki realizując budynki w harmonii z otoczeniem? Dla lidera konstrukcji modułowych poszukujemy pracownika montażu - głównego montażysty.

Pracownik montażowo - serwisowy

  • Data publikacji:
  • 07-02-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Krzeszowice
  • Wynagrodzenie:
  • 3800 brutto / miesiąc
oferujemy
  • umowa o pracę tymczasową
  • atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie
  • możliwość późniejszego zatrudnienia na czas nieokreślony
  • jednozmianowy system pracy ( od poniedziałku do piątku)
  • atrakcyjne Benefity ( karta OK system , prywatna opieka medyczna)
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia
zadania
  • nadzór nad pracownikami oraz jakością i bezpieczeństwem wykonywanych prac zleconych przez klientów spółki
  • przeprowadzanie napraw i remontów kontenerów
  • wykonywanie robót montażowych i demontażowych obiektów kontenerowych u klientów
  • prowadzenie magazynu części zamiennych do kontenerów
oczekujemy
  • doświadczenie przy wykonywaniu robót budowlano-wykończeniowych, budowlanych, montażowych oraz serwisowych
  • dokładność, dbałość o jakość, zaangażowanie, samodzielność,
  • prawo jazdy kategoria B
  • uprawnienie elektryczne E będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47