PU SED-HUT SA
Ochrona

Pracownik ochrony

  • Data publikacji:
  • 26-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Tychy i okolice

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

           PRACOWNIK OCHRONY

Miejsce pracy:

        Tychy i okolice

Obowiązki :

       •     utrzymanie porządku na terenie obiektu

 Wymagania:

  • mile widziane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
  • niekaralność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w systemie 2-zmianowym 7/19 : 19/7

Kontakt:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: dariusz@sed-hut.pl lub  kontakt telefoniczny Rajda Agnieszka 518 737 297

                                           Marek Hadaszek 517 241 959

Prosimy o dopisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji (zgodnie z ustawą  z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr133 poz.883)"