Ogłoszenia w Zarabiaj.pl Pracownik pralni - niemieckie warunki zatrudnienia, Niemcy - Oferta Pracy

Szukaj Tylko w Tytułach

Euro Labora

Pracownik pralni - niemieckie warunki zatrudnienia

Data publikacji:
17.3.2017
Miejsce:
Niemcy
Kategoria:
Produkcja

Opis:

Firma Euro Labora (o nr certyfikatu :7061) dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik pralni

Miejsce pracy: Niemcy - Lünen

Zakres obowiązków:

  • pranie, maglowanie, suszenie na odpowiednich maszynach
  • pakowanie w jednorazowe torby, przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • odpowiedzialność, sumienność

Mile widziane:

  • doświadczenie na w/w stanowisku

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • zapewniamy zakwaterowanie
  • pełen pakiet socjalny
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim) na adres mailowy: [email protected] w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: PRALNIA/DE/2017

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń