LSJ Group

Pracownik procesu produkcyjnego

  • Data publikacji:
  • 24-06-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecin

Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży piwowarskiej, znajdującego się na Pomorzanach, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK PROCESU PRODUKCYJNEGO – Szczecin Dąbie

Obowiązki:
- realizacja planów produkcyjnych
- dbałość o jakość i bezpieczeństwo wyrobu

Wymagania:
- gotowość do pracy w godzinach 6 - 14, 14 – 22, od poniedziałku do piątku
- motywacja do pracy

- zdolności manualne

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie plus premie

- darmowe napoje oraz owoce

- pikniki, zabawy karnawałowe i paczki świąteczne
- korzystną lokalizację

Powyższa oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Prosimy o wysyłanie CV z dokładnym opisem doświadczenia na adres techniczne@lsj.pl, z dopiskiem „Pracownik procesu produkcyjnego”

Uprzejmie informujemy, że wyłącznie skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
www.lsj.p