Manpower
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Pracownik produkcji

Pracownik produkcji

  • Data publikacji:
  • 27-02-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Ścinawka Średnia

Numer ref. PPR/028/AAD

Miejsce pracy: Ścinawka Średnia

Zadania:

  • Szlifowanie i oczyszczanie odlewów
  • Czyszczenie i konserwacja obsługiwanych maszyn, urządzeń i przyrządów
  • Nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu zleconych zadań
  • Wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością związania się z naszym klientem na stałe
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjny pakiet Manpower Premium dla pracowników
  • Wynagrodzenie podstawowe + premię wynikową

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Proszę o załączenie klauzuli:

"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."