MANPOWER
Manpower (agencja 412) dla jednego ze swoich Klientów poszukuje pracowników do pracy na stanowisku : Pracownik produkcji

Pracownik produkcji - lekka praca od zaraz

  • Data publikacji:
  • 05-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź

Zadania:

-produkcja opakowań z tworzyw sztucznych

-kontrola jakości

-obsługa wtryskarek

-pakowanie gotowego wyrobu

Wymagania:

-doświadczenie w pracy na produkcji

-zdolności manualne

-spostrzegawczość

-dokładność

-dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

-dostępność do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:

-umowę o pracę tymczasową na pełen etat

-pracę w systemie zmianowym

-możliwość pracy w nadgodzinach

-niezbędne szkolenia stanowiskowe

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

CV można przesyłać drogą mailową na adres praca.lodz@manpower.pl, można również stawić się w naszym biurze przy ul. Sienkiewicza 85/87 w godzinach 8-17