ManpowerGroup

Pracownik produkcji, Łódź

  • Data publikacji:
  • 27-05-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy Indesit Company Poland, specjalizującej się w produkcji nowoczesnego sprzętu AGD, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Łódź

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Premie i dodatki do pensji
  • Bezpieczne środowisko pracy
  • Pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • Praca przy produkcji nowoczesnych urządzeń AGD
  • Obsługa maszyn produkcyjnych

Idealny kandydat:

  • Jest gotowy do pracy w systemie zmianowym
  • Jest odpowiedzialny i zmotywowany do pracy

Aby dowiedzieć się więcej o ofercie pracy, zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

(+48) 668 895 924

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres:

praca2016@pl.manpowergroup.com

W CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Agencja zatrudnienia, nr certyfikatu 412.