MONDI GmbH
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Pracownik produkcji - pakowanie warzyw i owoców

  • Data publikacji:
  • 23-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Rostock

MONDI GmbH poszukuje dla duzej, miedzynarodowej firmy z Rostock osób, ktora chcialaby podjac stala prace na pakowni warzyw i owocow.
Poszukujemy zmotywowanych osób dostepnych w pelnym wymiarze godzin.
Oferta dla pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego
Możliwość wyjazdu również w parach

Obowiązki:
Praca na produkcji warzyw/ owoców.
W zależności od działu praca przy myciu, cięciu warzyw, pakowaniu w foliowe worki lub tacki, układaniu i przenoszeniu skrzynek, zbieraniu zamówień - pracownik może być przenoszony na różne działy.
Praca polega również na obsłudze maszyn do pakowania produktów spożywczych.
Praca w zakładzie produkcyjnym na hali, temperatura ok 4 stopnie.

Wymagania :
-wytrzymałość fizyczna
-kandydaci pełnoletni
-możliwość wyjazdu do Niemiec min. 2 miesiące
-doświadczenie na podobnym stanowisku będzie zaleta
-ważny dokument tożsamości
-od kandydatów oczekujemy odpowiedzialności, zaangażowania, punktualności

Oferujemy

-legalną pracę bez doświadczenia
-początkowo dwumiesięczny okres próbny
-możliwość stałego zatrudnienia
-wysokie wynagrodzenie 9,68 brutto
-szkolenia pracownicze
-miejsce zamieszkania
-zapewniamy odzież roboczą
-pomoc przy wypełnianiu wszystkich niezbędnych formalności potrzebnych do podjęcia zatrudnienia
-bonusy dla najlepszych pracowników

Kontakt:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV osoby
skladaajace aplikacje w parze prosze sa aby w naglówku wiadomosci wpisac
"PARA" : mondi-gmbh@gmx.de