Jobs Plus
PRACOWNIK PRODUKCJI SERA

  • Data publikacji:
  • 28-04-2016
  • Miejsce Pracy:
  • FRANCE, Annecy

Obowiązki:

-  fabrykacja i proces dojrzewania serów

-  ścięcie mleka

-  solenie ściętego mleka w solance

-  kontrola dojrzewania serów (odwracanie, szczotkowanie, maceracja)

-  pakowanie

-  operacje czyszczenia instalacji

Wymagania:

-  wykształcenie w rolnictwie czy w przemyśle mlecznym lub długie doświadczenie w zawodzie

-  znajomość procesów pasteryzacji , produkcji sera,  identyfikowalności produktu ,

   warunków przechowywania, podpuszczki, przestrzegania zasad higieny i bezpieczeństwa żywności,

   przepisów AOC

-  samodzielność, umiejętność pracy w grupie, rygorystyczność

Oferujemy:

-  legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy, terminowe

   wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)

-  atrakcyjne wynagrodzenie

-  możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia

-  zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę

-  zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu

Zainteresowała Cię nasza propozycja? POZWÓL NAM POZNAĆ SIĘ BLIŻEJ I OPOWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NASZEJ OFERCIE – PRZEŚLIJ CV POPRZEZ FORMULARZ:

Opiekunem projektu jest Philippe Gortych, nasz Recruitment & Customer Service Consultant

Z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania, mail: zagranica@jobsplus.pl

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Piastowska 44, 30-070 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego. Zezwalam na przekazywanie moich danych osobowych w celu określonym powyżej za granicę do krajów Unii Europejskiej.

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350