Ekowood Salvatore Clemente

Pracownik produkcji stolarki PVC

  • Data publikacji:
  • 18-07-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Wielkopolskie, Poznań

EKOWOOD– producent okien i drzwi z PVC zatrudni pracowników produkcji z doświadczeniem oraz bez

Obowiązki:

● Produkcja okien i drzwi

● Obsługa maszyn produkcyjnych

● Dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

● Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

● Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

● Prawo jazdy kat. B

● Dyspozycyjność

● Sprawność fizyczna

● Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

● Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności

● Umowę o pracę po okresie próbnym

● Pracę na pełen etat

● Możliwość zdobycia doświadczenia w branży produkcyjnej

Do CV prosimy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz. 1182 ze zm.).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.