Derksen Polska Sp. z o.o.

PRACOWNIK PRODUKCYJNY (na terenie Gliwic i okolic)

  • Data publikacji:
  • 22-07-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Gliwice

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- praca przy produkcji okien i drzwi (Pyskowice);
- obsługa maszyn przy produkcji naczyń szklanych (Gliwice);
- ręczne składanie opakowań tekturowych i ekspozytorów (Gliwice);
- kontrola jakości/sortowanie/układanie opakowań (Rzeczyce).

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;
- zdolności manualne;
- dyspozycyjność i chęć do pracy;
- odpowiedzialność;
- nastawienia na jakość i efektywność

Gwarantujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym);
- pracę w dynamicznie rozwijających się firmach o ugruntowanej pozycji na rynku.