Jobs4Sachsen
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Produkcja - pakowanie pralinek Dresden

  • Data publikacji:
  • 11-01-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Dresden

Jobs4Sachsen poszukuje dla duzej, miedzynarodowej firmy z Drezna osób, ktora chcialaby podjac prace przy pakowaniu pralinek
Poszukujemy zmotywowanych osób dostepnych w pelnym wymiarze godzin.
Oferta dla pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego
Możliwość wyjazdu również w parach

Opis stanowiska pracy:
Pracownicy bardziej zręczni będą odpowiedzialni za ozdabianie pralinek,
reszta osób będzie zajmowała się ręcznym pakowaniem, oraz kontrolą jakości pralinek
Do zadań pracownika będzie należało rozdzielanie pralinek i układanie ich na odpowiednie miejsca na tace
Gotowe tace nalezy zafoliować przy użyciu maszyn
Pracownik odpowiada także za jakość czekoladek i odrzucanie nieprawidłowych.

Wymagania :
-wytrzymałość fizyczna
-kandydaci pełnoletni
-doświadczenie na podobnym stanowisku będzie zaleta
-ważny dokument tożsamości
-spostrzegawczość i szybkość
-poczucie estetyki

Oferujemy
-legalną pracę bez doświadczenia
-pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
-możliwość stałego zatrudnienia
-pracę na podstawie umowy 3 miesięcznej z możliwością przedłużenia
-wysokie wynagrodzenie 11,20 euro brutto
-szkolenia pracownicze
-zatrudnienie w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku Niemieckim
-miejsce zamieszkania
-pomoc przy wypełnianiu wszystkich niezbędnych formalności potrzebnych do podjęcia zatrudnienia
-bonusy dla najlepszych pracowników
-możliwość zdobycia nowego doświadczenia
-wsparcie na miejscu zapewnione przez pracownika polskiego pochodzenia

Forma kontaktu

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim, osoby składaająće CV w parze proszone są aby w tytule tematu wpisać "PARA"
Swoją aplkacje należy złożyć pod adres E-mailowy: Jobs4Sachsen@pralinki.de