LINK CONSULTING
Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej branży lotniczej, poszukujemy zmotywowanego i doświadczonego pracownika na stanowisko:

Programista CNC

  • Data publikacji:
  • 26-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Czechy, Praga

Zakres obowiązków:
•    Programowanie maszyn CNC (frezarki 3,4,5 osiowe) z wykorzystaniem CAD-CAM NX, VERICUT
•    Opracowywanie dokumentacji technologicznej
•    Wdrażanie nowych detali oraz programów do produkcji
•    Programowanie i obróbka odlewów/odkuwek aluminiowych
•    Zapewnienie prawidłowości programowania
•    Ustalenie norm czasu pracy dla poszczególnych operacji
•    doskonalenie procesów technologicznych

Wymagania:
•    Wykształcenie minimum średnie (optymalnie techniczne)
•    Minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu maszyn CNC (3 i 5-osiowych) lub na podobnym stanowisku
•    Dobra znajomość rysunku technicznego
•    Umiejętność obsługi programów NX CAD (NX/Unigraphics) i/lub Catia v5
•    Swobodna komunikacja w języku angielskim na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny)
•    Doświadczenie w branży lotniczej będzie dodatkowym atutem
•    Dokładność, dobra organizacja pracy, terminowość, samodzielność

Oferujemy:
•    Pracę na pełny etat
•    Konkurencyjne wynagrodzenie
•    Możliwość rozwoju zawodowego i kształcenia w dynamicznej branży
•    Wsparcie w zakwaterowaniu i adaptacji w nowym środowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim z podaniem kodu referencyjnego "PCNC-16"na adres:
km@linkconsutling.com.pl

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01, fax + 48 32 781 99 01, wew. 13
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)