Ogłoszenia w Zarabiaj.pl Przedstawiciel Handlowy Brodnica, Nowe Miasto Lubawskie, Iława, Brodnica, Nowe Miasto Lubawskie, Iława - Ofe

Szukaj Tylko w Tytułach

PHUP Gniezno Sp. z o.o. Hurtownia Sp. K.

Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiliciela Handlowego na terenie: Brodnica, Nowe Miasto Lubawskie, Iława

Przedstawiciel Handlowy Brodnica, Nowe Miasto Lubawskie, Iława

Data publikacji:
20.3.2017
Miejsce:
Brodnica, Nowe Miasto Lubawskie, Iława
Kategoria:
Przedstawiciel Handlowy

Opis:

Firma PHUP Gniezno Sp. z o.o. Hurtownia Sp. K. poszukuje kandydatów na stanowisko przedstawiciela handlowego na terenie Brodnica, Nowe Miasto Lubawskie, Iława.

Zakres zadań:
• rozbudowa bazy klientów
• realizacja założonych planów sprzedażowych
• budowanie długotrwałych relacji biznesowych
• negocjowanie umów handlowych

Wymagania:
• wykształcenie średnie
• mobilność, dyspozycyjność,
• umiejętność pracy w zespole,
• prawo jazdy kat. B,
• minimum 1 rok doświadczeń w działaniach na stanowisku przedstawiciel handlowy
• znajomość technik sprzedaży i umiejętność zastosowania ich w relacjach biznesowych z klientem
• znajomość rynku FMCG

Oferujemy:
• interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• pakiet szkoleń
• atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od uzyskiwanych efektów
• możliwość rozwoju
• narzędzia pracy (samochód, telefon)

Tel. 512 466 062

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń