Lepsza Praca

Przedstawiciel Handlowy (technika narzędziowa)

  • Data publikacji:
  • 13-10-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Katowice

Dla naszego klienta, zajmującego się kompleksowym zaopatrywaniem zakładów produkcyjnych w narzędzia skrawające, elektronarzędzia, urządzenia i materiały spawalnicze, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice (woj. Śląskie)

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • Kompleksowa obsługa handlowa: wizyty handlowe, przygotowanie ofert i umów, prowadzenie korespondencji handlowej, negocjowanie warunków, przygotowanie kalkulacji, nadzór nad realizacją zamówień itp.
  • Doradztwo techniczne w zakresie asortymentu firmy: narzędzia skrawające, elektronarzędzia, urządzenia i materiały spawalnicze, technika ścierna itp.
  • Monitorowanie informacji dotyczących rynku i działań konkurencji
  • Realizacja strategii marketingowej i sprzedażowej na powierzonym terenie
  • Raportowanie wyników pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne lub kilkuletnia praktyka w branży
  • Doświadczenie w sprzedaży b2b w branży technicznej (preferowana sprzedaż narzędzi skrawających)
  • Predyspozycje, umiejętności sprzedażowe i chęć dalszego rozwoju w branży techniczno-handlowej
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy własnej
  • Płynna obsługa komputera i pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz klient oferuje:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Szkolenia produktowe
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.