CZEMAR-SERWIS
Poszukujemy pracownika na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - WOJ. ŚLĄSKIE

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - WOJ. ŚLĄSKIE

  • Data publikacji:
  • 14-02-2017
  • Miejsce Pracy:
  • województwo śląskie

Firma

CzeMar sp.zo.o.

lider w branży techniki sprężonego powietrza

poszukuje kreatywnych pracowników na stanowiska:

                    *PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - śląsk

    zadania:

 - HANDLOWE wyjazdy do klientów

 - raportowanie działań

    oczekiwania:

            - duża samodzielność w działaniu

            - wzorowa organizacja pracy własnej

             - dyspozycyjność w związku z wyjazdami do klientów

             - operatywność

             - wykształcenie  min. średnie

       - skuteczność w działaniu

       - prawo jazdy kat. B

       - mile widziana znajomość branży sprężonego powietrza, elektrycznej oraz mechaniki maszyn

       - dodatkowym atutem będzie język angielski lub niemiecki  na poziomie komunikatywny

       - umiejętność pracy w grupie i współpracy przy projektach,

       - mile widziana znajomość programów służących do projektowania

    Wszystkim naszym pracownikom oferujemy:

- niezbędne narzędzia pracy

-samochód służbowy

- atrakcyjny system wynagradzania

- miłą atmosferę opartą na partnerskich relacjach

-możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

-pracę dla renomowanych klientów oraz udział w ciekawych projektach,

-szkolenie wewnętrzne

  Zainteresowane osoby z odpowiadającymi naszym wymaganiom kwalifikacjami prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych w postaci życiorysu oraz listu motywacyjnego wraz ze zdjęciem w terminie do 28.02.2017r. na adres: ms@czemar.pl