Lepsza Praca

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (klimatyzacja i wentylacja) Kraków

  • Data publikacji:
  • 06-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków

Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, firmy z branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej, aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy (klimatyzacja i wentylacja)

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

·         Pozyskiwanie klientów biznesowych i współpraca z nimi (inwestorzy, generalni wykonawcy, biura projektowe, dystrybutorzy instalatorzy)

·         Monitorowanie rynku i nowych inwestycji w regionie

·         Sprzedaż urządzeń klimatyzacji komfortu i wentylacji, realizacja planów sprzedażowych

·         Monitorowanie działań konkurencji, pozycji jej produktów na rynku

·         Doradztwo techniczne z zakresie produktów firmy

·         Ocena kompletności i poprawności projektów wykonywanych przez biura projektowe

Wymagania:

·         Wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane wyższe)

·         Wiedza techniczna pozwalająca na sprzedaż konsultacyjną produktów

·         Doświadczenie handlowe w branży HVAC (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo, grzewcza)

·         Umiejętność nawiązywania relacji i współpracy z biurami projektowymi, wykonawcami, instalatorami

·         Znajomość procesu inwestycyjnego, umiejętność koordynacji projektu od sprzedaży, po montaż

·         Zdolności sprzedażowe i analityczne

·         Ukierunkowanie na realizację celów sprzedażowych

·         Zdolności organizacyjne, zwłaszcza pracy własnej

·         Prawo jazdy kat. B

·         Znajomość programów biurowych dystrybucji Microsoft, mile widziana znajomość AutoCAD

Osoby zainteresowane, proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.