LSJ Group

Purchase manager

  • Data publikacji:
  • 17-11-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Lipiany

 Dla dużej firmy z duńskim kapitałem o międzynarodowym zasięgu, która specjalizuje się w produkcji mebli o wysokim standardzie wykonania, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Lipiany

Zakres obowiązków:

- poszukiwanie nowych dostawców

- dbanie o terminowość dostaw

-koordynacja i realizacja zakupów produkcyjnych

- negocjowanie kontraktów

- zatwierdzenie ofert zakupów i dostawców

- redukcja zakupów zgodnie z celami Firmy

- optymalizacja w zakresie zwiększenia efektywności systemów zakupowych i kosztów

- ścisły kontakt ze wszystkimi działami firmy, również duńskimi

Wymagania:
-doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata)

- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2)

- wiedza i umiejętności z zakresu logistyki

- mile widziane wykształcenie techniczne

- mile widziane doświadczenie w pracy w systemie ERP

- wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne i managerskie

- wysokie zdolności negocjacyjne

-mile widziane doświadczenie w zarzadzaniu zespołem

Oferta:

- praca w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie plus bonusy
- przyjazna atmosfera pracy i współpracy oparta na zachodnich standardach

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie swojego CV z dopiskiem „purchase manager” na adres mailowy:

experts@lsj.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 52 E-mail: experts@lsj.pl
http://www.lsj.pl/experts | http://www.lsj.pl