LSJ HR Group
Dla naszego klienta, firmy z międzynarodowym kapitałem, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Samodzielna Księgowa Miejsce pracy: Stargard

Samodzielna księgowa

  • Data publikacji:
  • 24-03-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Stargard

Dla naszego klienta, firmy z międzynarodowym kapitałem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Samodzielna Księgowa

Miejsce pracy: Stargard

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja i ewidencja dokumentów księgowych
  • bieżąca weryfikacja prawidłowości prowadzenia dokumentacji księgowej oraz podatkowej - analiza i weryfikacja zapisów kont księgowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT)
  • przygotowywanie bieżących zestawień oraz raportów dla instytucji zewnętrznych (US, GUS, NBP)
  • samodzielne sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych według obowiązujących przepisów prawa

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości – min. 2 lata
  • wykształcenie wyższe – mile widziana ekonomia (finanse/rachunkowość)
  • dobra znajomość i umiejętność zastosowania przepisów prawa podatkowego oraz standardów

rachunkowości

  • zaawansowana znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • umiejętność obsługi systemów księgowo-finansowych klasy ERP będzie atutem
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • znajomość j. niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

Klient oferuje:

  • możliwość rozwoju w młodym i ambitnym zespole
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na samodzielnym stanowisku
  • szkolenie zewnętrzne i wewnętrzne
  • kurs języka niemieckiego

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV z dopiskiem „Samodzielna Księgowa - Stargard” na adres:

experts@lsj.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440

ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

Phone: +48 91 814 52 51 E-mail: experts@lsj.pl

http://www.lsj.pl/experts| http://www.lsj.pl