GRAFTON RECRUITMENT POLSKA SP. Z O.O.

Senior SAP Analyst (PP-PI)

  • Data publikacji:
  • 25-05-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Miejsce pracy: Łódź
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem organizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityk wsparcia SAP PP

Lokalizacja: Łódź

Zadania:
  • Analiza zagadnień realizowanych w modułach logistycznych i produkcyjnych,
  • Współpraca z zespołem programistów ABAP przy wprowadzaniu nowych funkcjonalności
  • Testowanie nowych funkcjonalności
  • Wsparcie zespołu młoszych specjalistów SAP
  • Zdalna współpraca z zespołami z innych lokalizacji na świecie
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie IT lub pokrewnym
  • Min. 2lata doświdczenia na podobnym sstanowisku
  • Dobra znajomość modułów SAP PP
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
  • Dokładność, skrupulatność

Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
  • Stabilne zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Szkolenia
  • Wsparcie w relokacji

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.