Agencja Pracy Koncepcja
OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

Ślusarz - konstrukcje stalowe

  • Data publikacji:
  • 04-02-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Bawaria

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.
Z nami podejmiesz dobrą pracę!
Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

ŚLUSARZ KONSTRUKCJI STALOWYCH

Miejsce pracy: Niemcy – Bawaria, różne miasta
Oferujemy:
•    Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
•    Zatrudnienie u pracodawcy niemieckiego
•    Zatrudnienie na pełny etat
•    Wynagrodzenie w wysokości ok. 2150 Euro netto miesięcznie (stawka godzinowa oraz dieta)
•    Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
•    Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
•    Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, odpłatne
•    Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:
•    Wykonywanie prac związanych z budową konstrukcji stalowych
•    Prace ślusarskie przy obróbce metalu: szlifowanie, borowanie, docinanie materiału
•    Umiejętność czytania dokumentacji

Wymagania:
•    Wykształcenie kierunkowe jako ślusarz lub pokrewne
•    Znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego
•    Doświadczenie zawodowe min. 4 lata
•    Umiejętność spawania metodą MIG MAG, TIG mile widziane
•    Komunikatywna znajomość języka niemieckiego ( warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
•    Czynne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Sposób aplikowania:
CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (prawo jazdy) prosimy przesyłać na adres e-mail: slusarz@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych
w języku niemieckim:
Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personaldaten, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Gesetz vom 29.08.1997 über den Personendatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt von 2016, Pos. 922), ein.
W języku polskim:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2,
nr tel. 71 3438073, kom. 690204470,  kom.792 785 242