Agencja Pracy Koncepcja
OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

Ślusarz - Monter fasad

  • Data publikacji:
  • 24-11-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 10 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

 Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

ŚLUSARZ – MONTER FASAD

Miejsce pracy: Niemcy, Rosenberg, Bawaria

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
  • Wynagrodzenie ok. 2100-2200 Euro netto miesięcznie w zależności od klasy podatkowej pracownika. Nadgodziny płatne dodatkowo
  • Zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę, odpłatne
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Płatny urlop
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Obowiązki:

  • Montaż i demontaż okien, okiennic, ram okiennych wykonanych z aluminium
  • Prace ślusarskie z wykorzystaniem technik manualno-maszynowych
  • Montaż metalowych elementów fasad
  • Budowa i montaż ogrodów zimowych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe jako ślusarz lub pokrewne
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Doświadczenie zawodowe min. 4 lata
  • Umiejętność spawania metodą MIG, MAG, TIG mile widziane
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego ( warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (prawo jazdy) prosimy przesyłać na adres e-mail:

 slusarz@koncepcja.eu

W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

w języku niemieckim:

„Hiermit willige ich in die Verarbeitung meiner Personalangaben, die in diesem CV enthalten sind, für etwaige  Stellenbesetzungsverfahren, gemäß dem Personaldatenschutzgesetz vom 29. August 1997 über den Personaldatenschutz (einheitlicher Text: Gesetzblatt vom 2002,  Nr. 101  Pos. 926 mit späteren Änderungen), ein.“

W języku polskim:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.