Bergermann

Ślusarz- spawacz

  • Data publikacji:
  • 11-01-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Eberhardzell

BERGERMANN -  jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec. Oferujemy bezpośrednie zatrudnienie w solidnych niemieckich przedsiębiorstwach. Jeśli decydujesz się na podjęcie współpracy z nami, masz zagwarantowaną sprawdzoną i legalną pracę na niemieckich warunkach wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne dla kandydatów.

Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie doświadczonych pracowników na stanowisko:

Ślusarz-Spawacz

Miejsce pracy: Niemcy, Eberhardzell

Nr referencyjny: SP/11/2016

Opis stanowiska

  • Prace ślusarsko-spawalnicze przy renowacji

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B i kat. C
  • Doświadczenie w zawodzie min. 2 lata jako ślusarz oraz spawacz lub inne z zakresu obróbki metali

Oferujemy

  • Bardzo  atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o niemiecką umowę

(od 13,10 € brutto/ godzina)

  • Niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • Nadgodziny płatne wg. stawki godzinowej lub odbierane dniem wolnym
  • Opieka konsultanta w j. polskim
  • Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 668 863 396 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres praca@bergermann.pl wpisując w tytule SP/11/2016