LINK CONSULTING
Nasz Klient, dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma, zatrudni wykwalifikowaną osobę.

Spawacz

  • Data publikacji:
  • 30-05-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Kostrzyn nad Odrą

Lokalizacja: okolice Słubic

Obowiązki:

  • ogólne prace związane z obróbką metali, w szczególności spawanie,
  • spawanie metodami MIG/MAG,
  • czytanie i stosowanie instrukcji spawania oraz planów montażu,
  • kontrola i dbałość o jakość wyprodukowanych elementów,
  • dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy ślusarz - spawacz,
  • umiejętność posługiwania się środkami kontrolno – pomiarowymi,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • uprawnienia MIG/MAG,
  • rzetelne wykonywanie powierzonych czynności,
  • otwartość na pracę w systemie zmianowym,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • odpowiedzialność, dokładność,
  • dyspozycyjność, zaangażowanie.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych;
  • niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o  przesyłanie swojego CV z podaniem kodu referencyjnego na adres email:

km@linkconsulting.com.pl

 LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)