Payroll360
Dla naszego fińskiego klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

Spawacz / Operator Robota Spawalniczego

  • Data publikacji:
  • 01-03-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Finlandia, Uusimaa

Opis stanowiska:

Manualne spawanie metodą MIG/MAG lub obsługa robota spawalniczego ABB.

Wymagania:

- doświadczenie w spawaniu metodą MIG/MAG lub obsłudze robota spawalniczego (nie wymagamy aktualnych certyfikatów spawalniczych)
- precyzja i sprawność w spawaniu
- umiejętność czytania rysunku technicznego
- komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- praca od zaraz,
- kontrakt z fińskim pracodawcą; pierwszy kontrakt na 8 miesięcy z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia,
- praca 40h/ tydzień,
- praca na II zmiany od poniedziałku do piątku (możliwość nadgodzin i pracy w weekendy, jeżeli palny produkcyjne na to pozwolą),
- wynagrodzenie 12,74 euro/h brutto, (po potrąceniach: 1 500 - 1 800 eur netto),
- opłacony bilet lotniczy z Warszawy do Helsinek oraz transport na terenie Finlandii,
- dofinansowanie zakwaterowanie w mieszkaniu 4 osobowym.

Administratorem danych jest Payroll 360 Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-212, Królowej Jadwigi 160 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.