GRAFTON RECRUITMENT POLSKA SP. Z O.O.

Specjalista ds. analiz i raportowania

  • Data publikacji:
  • 25-05-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań
Naszym Klientem jest nowoczesne Centrum finansowo-księgowe zlokalizowane w Poznaniu. Aktualnie do zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalisty ds. analiz i raportowania

Zakres obowiązków:
  • Tworzenie raportów i zestawień w programie Excel;
  • Rozbudowa systemu raportowania i tworzenie nowych rozwiązań;
  • Analiza i monitoring jakości danych;
  • Analiza nieprawidłowości;

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Ekonomii i kierunków pokrewnych ;
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel (w tym VBA), MS Access, Power Point;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziany język niemiecki);
  • Umiejętności analityczne, skrupulatność, dbałość o szczegóły;
  • Umiejętność pracy z Klientem, komunikatywność;

Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
  • Zatrudnienie na pełen etat, w ramach umowy o pracę tymczasową za pośrednictwem zewnętrznego dostawcy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i ciekawy pakiet socjalny (dofinansowanie do posiłków, karta MultiSport, pakiet medyczny);
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Praca w centrum Poznania;
  • Przyjazna atmosfera;
  • Okazja do zdobycia wartościowego doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym w tytule maila.
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/oferty-pracy/praca-tymczasowa-outsourcing/