Ogłoszenia w Zarabiaj.pl SPECJALISTA DS. HR, Słubice - Oferta Pracy

Szukaj Tylko w Tytułach

LINK CONSULTING

Dla naszego Klienta, specjalisty w produkcji dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy wykwalifikowanego pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. HR

Data publikacji:
30.1.2017
Miejsce:
Słubice
Kategoria:
Human Resources / Kadry

Opis:

Zakres zadań:

•    zapewnienie ciągłości produkcji i terminowego realizowania zleceń poprzez zapewnienie personelu z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem (planowanie personelu we współpracy z działami produkcji, logistyki i sprzedaży – sporządzanie planów zapotrzebowania personalnego i ich bieżąca aktualizacja);
•    przeprowadzanie procesu rekrutacji nowych pracowników we współpracy z firmami doradztwa personalnego i innymi podmiotami;
•    współpraca i promowanie firmy na uczelniach i w szkołach w zakresie ofert pracy dla nowych pracowników, organizowanie praktyk zawodowych, przygotowanie materiałów promujących zakład (filmy, prezentacje, informatory, dni otwarte itp.);
•    prowadzenie statystyk i analiz dotyczących  wszystkich spraw związanych z pracownikami;
•    prowadzenie spraw związanych z pracownikami tymczasowymi i pracownikami z zagranicy;
•    opracowywanie, wdrożenie i kontrola realizacji programu szkoleń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników firmy;
•    analiza kosztów zatrudnienia oraz stosowanych form zatrudnienia i wynagradzania;
•    opracowywanie i rozwijanie systemów motywacyjno – premiowych w firmie oraz dostosowywanie ich do aktualnych potrzeb i sytuacji na rynku pracy;
•    nadzór i kontrola w zakresie przestrzegania przepisów prawa pracy.

Wymagania:
•    wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu zarządzanie personelem lub ekonomiczne;
•    min. 3-letnie doświadczenie na w/w stanowisku;
•    bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu procesów rekrutacji, metod i technik rekrutacji itp.;
•    bardzo dobra znajomość aktualnej sytuacji na rynku pracy;
•    umiejętność tworzenia i przeprowadzania szkoleń w zakresie tzw. miękkich tematów personalnych, przeprowadzanie rozmów dyscyplinujących zwiększających produktywność, przestrzeganie ustalonego porządku i dyscypliny pracy;
•    bardzo dobra znajomość prawa pracy w zakresie czasu pracy i wynagrodzenia za pracę oraz pozapłacowych systemów wynagradzania i motywowania pracowników;
•    znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie.

Oferujemy:
•    pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz w miłej atmosferze;
•    atrakcyjne wynagrodzenie;
•    pakiet socjalny, ubezpieczenie na życie;
•    szerokie możliwości doskonalenia zawodowego poprze szkolenia, kursy, seminaria itp.
•    stabilność zatrudnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o  przesyłanie swojego CV z podaniem kodu ref. (SHR-17) na adres email:
[email protected]

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń