Grupa Eurocash
Aktualnie do naszej siedziby w Komornikach poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Data publikacji:
  • 23-11-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań

To lider hurtowej dystrybucji produktów FMCG, czyli szybko zbywalnych produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholi i wyrobów tytoniowych.

Kluczowe zadania:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej dla danego obszaru kadrowego
  • naliczanie wynagrodzeń
  • prowadzenie rozliczeń z ZUS, Urzędem Skarbowym, GUS
  • rozliczanie czasu pracy w podstawowym i równoważnym systemie czasu pracy

Idealny kandydat powinien:

  • posiadać wykształcenie minimum średnie
  • mieć minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dużej firmie (obsługa kadrowo-płacowa minimum 400 pracowników)
  • bardzo dobrze znać zasady naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, ZUS oraz prawa pracy
  • sprawnie posługiwać się programem Płatnik, systemem kadrowo-płacowym SAP oraz aplikacją Microsoft Office (zwłaszcza Excelem)
  • efektywnie organizować pracę własną, być odpowiedzialny i samodzielny

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • pracę na samodzielnym stanowisku w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń w prężnie rozwijającej się firmie dystrybucyjnej
  • bogaty pakiet socjalny
  • dowóz pracowników z Poznania do biura

Zainteresowane osoby proszę o aplikację za pomocą poniższego fomularza: