CorsonHR
CorsonHR - Agencja Zatrudnienia (nr licencji 7933) poszukuje dla swojego klienta odpowiednich kandydatów na stanowisko

SPECJALISTA DS.KOOPERACJI

  • Data publikacji:
  • 18-10-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Bydgoszcz

Oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne, kierunek mechaniczny mile widziany
  • Znajomość czytania dokumentacji technicznej
  • Podstawowa znajomość programu Catia V5
  • Podstawowa wiedza z zakresu budowy form wtryskowych
  • Doświadczenie w pracy lub współpracy z narzędziownią
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • Kreatywność i umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań
  • Duża dyscyplina pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

  • Zakup usług dotyczących produkcji form wtryskowych
  • Sprawdzanie wycen i ofert pod względem: terminowości, jakości wykonania, ceny
  • Wystawianie zamówień
  • Monitoring wykonywanych prac
  • Poszukiwanie nowych możliwości współpracy w Polsce i zagranicą

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie
  • Szkolenia
  • Pracę w ambitnym i przyjaznym zespole
  • Umowa o pracę

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb tej rekrutacji oraz innych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Corson s.c. zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.”