Lepsza Praca
Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU – Ruda Śląska, Chorzów

  • Data publikacji:
  • 30-08-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Chorzów, Ruda Śląska
Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Miejsce pracy: Obecnie Ruda Śląska, docelowo Chorzów

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowych, public i media relations,
  • realizacja strategii komunikacji firmy w kanałach zewnętrznych i komunikacja wewnętrzna.
  • Planowanie działań marketingu internetowego.
  • Nadzór nad budżetem marketingowym.
  • Planowanie kampanii promocyjnych i reklamowych.
  • Przygotowywanie materiałów graficznych (projektowanie) promocyjnych i reklamowych.
  • Content marketing na potrzeby stron internetowych, ofert, materiałów promocyjnych. artykułów, prezentacji.
  • Budowa i prowadzenie serwisów internetowych i tematycznych opartych na wordpress (do stworzenia 3 -4 serwisów wnajbliższym czasie).
  • Reprezentowanie firmy podczas targów krajowych i zagranicznych;
  • planowanie i koordynacja wydarzeń, szkoleń i warsztatów.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe)
  • Znajomość j.angielskiego
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość pakietu Office i programów pocztowych.
    Obowiązkowa znajomość CorelDraw (i PhotoPaint), oprogramowania Adobe: Indesign, Photoshop, Wordpress - umiejętność samodzielnego stworzenia witryny, fotografia+obróbka (np. Adobe lightroom)
  • Prawo jazdy
  • dyspozycyjność, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, samodzielność, dobra organizacja własnej pracy, sumienność, zaangażowanie,

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji