CPL Jobs
Szukasz satysfakcjonującej i pełnej wyzwań pracy? Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku? Stawiasz na rozwój? Nie czekaj - aplikuj!

Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim (min. B1)

  • Data publikacji:
  • 22-02-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Zabierzów, Kraków Business Park

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego klienta, międzynarodowego lidera w branży IT, poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Szukasz satysfakcjonującej i pełnej wyzwań pracy?
Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku?
Stawiasz na rozwój?
Nie czekaj - aplikuj!

Miejsce pracy: Zabierzów, Kraków Business Park

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów w zakresie wyznaczonym przez wewnętrzne procedury firmy,
  • monitorowanie i analiza danych oraz raportowanie do klientów,
  • odpowiedzialność za wykonywanie zadań oraz terminowość,
  • świadczenie profesjonalnej obsługi klienta poprzez telefon, e-mail, fax.

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego oraz niemieckiego na poziomie min. B1,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, umiejętności interpersonalne,
  • zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
  • chęć rozwoju w strukurach międzynarodowej firmy.

Oferujemy:

  • dofinansowanie do kursów językowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • międzynoarodowe środowisko pracy,
  • jasną ścieżkę rozwoju w strukturach firmy.

Osoby zainteresowane tą ofertą, zachęcamy do przesłania CV w języku angielskim, na adres mailowy: Joanna.Bober@cpljobs.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.