APROJEKT Jacek Szymczak
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PASZPORTYZACJI SMALLWORLD

  • Data publikacji:
  • 19-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa, Wrocław, Lublin

Poszukujemy osób chcących rozwijać się w dziedzinie paszportyzacji sieci telekomunikacyjnych - sieci światłowodowych (FTTH-FTTB - Szkieletowych), sieci HFC CATV (koncentrycznych RF + światłowodowych), kanalizacji, przyłączy i szaf telekomunikacyjnych, zasilania urządzeń telekomunikacyjnych.

Zadania:

  • utrzymanie aktualnej informacji o sieci telekomunikacyjnej poprzez wprowadzanie oraz edycję danych w systemie paszportyzacji SmallWorld,
  • weryfikowanie poprawności danych wprowadzonych do systemu paszportyzacji,
  • udział w tworzeniu i kompletowaniu dokumentacji projektowej.

Wymagania:

  • minimum podstawowa znajomość programów typu AutoCad wspomagających przygotowywanie rysunków projektowych,
  • doświadczenie w pracy związanej z paszportyzacją / projektowaniem / budową sieci telekomunikacyjnych,
  • znajomość topologii sieci telekomunikacyjnych,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznych,
  • obsługa komputera w tym środowiska Office (Excel, Word),
  • odpowiedzialność, sumienność, zorganizowanie w pracy,
  • chęć uczenia się i podejmowania nowych wyzwań.

Mile widziane jest:

  • znajomość systemu paszportyzacji SmallWorld,
  • znajomość zagadnień prawa budowlanego w zakresie telekomunikacyjnym.

Warunki pracy / możliwe formy współpracy:

  • pełen etat,
  • część etatu,
  • współpraca na zasadzie prac zleconych lub własnej działalności,
  • praca w rejonie Warszawy, Lublina, Wrocławia (dolnego Śląska).

Zapewniamy

  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • współpracę z jednym z największych operatorów telewizji kablowej w Polsce.

Aplikacje (CV) proszę przesyłać na adres: PRACA@APROJEKT.NET

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu + 48 600 854 526