Sekretariat

Specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych

  • Data publikacji:
  • 22-02-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa

Firma konsultingowa zajmująca się pozyskiwaniem dotacji z Funduszy Unijnych zatrudni specjalistę do opracowania dokumentów aplikacyjnych dla działania RPO Województwa Małopolskiego 4.2 Eko-Przedsiębiorstwa.

Jesteś świetnym kandydatem, jeśli posiadasz:

- znajomość przepisów Unijnych w odniesieniu do perspektywy 2014-2020

- minimum 2-letnie doświadczenie w skutecznym pozyskiwaniu dotacji

- biegłą znajomość pakietu Microsoft Office

Zakres obowiązków specjalisty:

- opracowanie wniosku aplikacyjnego w generatorze

- opracowanie załączników niezbędnych do złożenia wraz z wnioskiem aplikacyjnym

- kontakt z klientami (przeprowadzanie konsultacji, doradzanie w sprawie inwestycji)

Oferujemy:

- współpracę ze stabilną firmą

- pracę stałą lub dodatkową w dogodnym wymiarze czasowym

- dostosowanie ilości zleceń do czasu i możliwości pracownika

- wysokie wynagrodzenie podstawowe + premię uzależnioną od wyników pracy

- możliwość pracy zdalnej i rozliczeń po każdym zleceniu

Czekamy na Twoje zgłoszenie w postaci CV wysłanego na adres specjalista@unifund.pl