Dimar Polska Sp. z o.o.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji (pół etatu)

  • Data publikacji:
  • 18-10-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź Widzew, Piłsudskiego 135

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych (w tym rozmów telefonicznych) na stanowiska i projekty prowadzone w firmie i przygotowywanie sprawozdań z tych działań
  • Weryfikacja i selekcja aplikacji kandydatów zgodnych z poszukiwanym profilem
  • Monitorowanie sytuacji na rynku pracy, poszukiwanie alternatywnych źródeł rekrutacji kandydatów
  • Zarządzanie ogłoszeniami rekrutacyjnymi, na portalach internetowych
  • Budowanie pierwszej dobrej relacji z potencjalnymi pracownikami firmy
  • Prowadzenie szkolenia wstępnego o firmie, przed podpisaniem umowy
  • Nadzorowanie formalności związanych z zatrudnieniem nowych osób

Oferujemy

  • atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pół etatu,
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o znakomitej pozycji rynkowej
  • pracę w zgranym, dynamicznym zespole,
  • pracę na samodzielnym stanowisku,
  • dobrą atmosferę pracy w stałym zespole.

Wymagania:

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne, swoboda w nawiązywaniu kontaktów;
  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku lub w dziale HR mile widziane;
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność priorytowania zadań
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość przepisów prawa pracy oraz ustawy o pracy tymczasowej;
  • Doświadczenie w obsłudze platform rekrutacyjnych i mediów społecznościowych
  • Doświadczenie w prowadzeniu aktywnej i wielostanowiskowej rekrutacji
  • Mile widziana znajomości języka angielskiego

Prosimy o aplikacje wyłącznie kandydatów spełniających wymagania oferty na adres b.szumski@dimar.pl.

Kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami!

Prosimy o zamieszczenie klauzuli w CV:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."