Szukaj Tylko w Tytułach

Ogłoszenie Archiwalne

APROJEKT Jacek Szymczak
jesteśmy nowatorskim biurem projektowym specjalizującym się w kompleksowych projektach telekomunikacyjnych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ PROJEKTÓW TELEKOMUNIKACYJNYCH

Data publikacji:
20.3.2017
Miejsce:
Warszawa
Kategoria:
Telekomunikacja

Opis:

 Opis stanowiska:

  • przygotowywanie dokumentów rozliczeniowych zgodnie z obowiązującymi wzorami i procedurami,
  • bieżące uzupełnianie danych i kontrola ich poprawności w raportach zadań projektowych,
  • kontrola terminowości wykonywanych projektów skutkująca uruchomieniem procesu rozliczeń
  • weryfikacja procesu akceptacji rozliczeń przez Klienta,
  • ścisła i bieżąca współpraca z projektantami wewnętrznymi oraz inżynierami ze strony Klienta,
  • praca w oparciu o wewnętrzne systemy / aplikacje rozliczeniowe.

Oczekiwania wobec kandydatek/kandydatów:

  • doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku, mile widziane w branży telekomunikacyjnej,
  • biegła obsługa komputera w tym środowiska Office (w szczególności Excel, Word),
  • zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • dokładność, rzetelność i odpowiedzialność,
  • chęć do podejmowania nowych wyzwań oraz poszerzania wiedzy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zamiłowanie do pracy z „tabelami”

Zapewniamy

  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: praca@aprojekt.net

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).