LSJ HR Group

SPECJALISTA IT Z J. NIEMIECKIM

  • Data publikacji:
  • 06-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecin

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy będącej liderem w dostarczaniu usług i technologii, aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA IT Z J. NIEMIECKIM (2 LINIA WSPARCIA)

Obowiązki:

- analiza incydentów oraz powodu powstawania problemów technicznych
- przeprowadzenie klienta przez szereg określonych czynności w celu rozwiązania problemu
- przekazywanie informacji o możliwych do użycia częściach zamiennych
- przekazywanie danych w celu analizy problemu w przypadku powtarzających się błędów
- wsparcie klientów i agentów pierwszej linii wsparcia oraz świadczenie EHD (Engineer Help Desk)

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem (B1)
- doświadczenie w pracy w środowisku Help Desk lub Call Center będzie dużym atutem
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
- znajomość podstaw architektury komputerów i drukarek
- podstawowa znajomość zagadnień sieciowych będzie dodatkowy atutem
- umiejętność analitycznego myślenia
- wysokie umiejętności komunikacji

Oferujemy:

- międzynarodowe środowisko pracy
- pracę na ciekawych, międzynarodowych projektach
- elastyczne godziny pracy w systemie zmianowym
- szkolenie od pierwszego dnia pracy
- prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym
- ubezpieczenie na życie i wypadkowe w ramach polisy grupowej
- Multisport
- świeże owoce w każdy piątek
- 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV  z dopiskiem „Specjalista ds. IT z j. niemieckim” na adres:

experts@lsj.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ Group, licencja nr 4440

ul. Celna 1, 70-644 Szczecin

Phone: + 48 91 814 52 52

http://www.lsj.pl/experts | http://www.lsj.pl