Weronika
Dla naszego klienta, firmy z branży spedycyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy - Pleszew

  • Data publikacji:
  • 09-05-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Pleszew

Dla naszego klienta, firmy z branży spedycyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Spedytor Międzynarodowy
Lokalizacja: Pleszew

Zakres obowiązków:
• pozyskiwanie zleceń transportowych krajowych/międzynarodowych (transport kołowy) oraz budowanie bazy klientów
• sprzedaż zleceń spedycyjnych
• utrzymywanie dobrych relacji z klientami i przewoźnikami
• planowanie i monitorowanie realizacji zleceń oraz dbanie o ich prawidłowy przebieg
• stałe pozyskiwanie nowych podwykonawców
• terminowe i staranne wprowadzanie zleceń do systemu
• raportowanie o wynikach swojej pracy

Oczekiwania:
• mile widziane doświadczenie na stanowisku spedytora
• min. średnie wykształcenie
• znajomość obsługi giełd transportowych oraz rynku TSL będzie stanowić dodatkowy atut
• znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego lub j. francuskiego na poziomie min. komunikatywnym (wystarczy jeden język)
• bardzo dobra organizacja pracy

Oferta:
• umowa o pracę
• motywacyjny system wynagradzania
• stałe wysokie wynagrodzenie podstawowe (od 1850 zł do 7000 zł brutto) i prowizja od marży
• stabilne zatrudnienie
• niezbędne narzędzia pracy
• możliwość rozwoju zawodowego
• samodzielne stanowisko

Nie masz doświadczenia, ale znasz język obcy w stopniu komunikatywnym? Nie martw się, prześlij CV. Organizujemy szkolenia, za udział w których to Ty możesz otrzymać wynagrodzenie.

Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swych aplikacji.