Ogłoszenia w Zarabiaj.pl Technik Jakości (kontrola dostaw), Sosnowiec - Oferta Pracy

Szukaj Tylko w Tytułach

Ogłoszenie Archiwalne

LINK CONSULTING

Nasz Klient, międzynarodowa firma produkcyjna, zatrudni wykwalifikowaną osobę.

Technik Jakości (kontrola dostaw)

Data publikacji:
30.1.2017
Miejsce:
Sosnowiec
Kategoria:
Produkcja

Opis:

Nasz Klient, międzynarodowa firma produkcyjna, zatrudni wykwalifikowaną osobę na stanowisko:

TECHNIK JAKOŚCI (KONTROLA DOSTAW)

(kod ref. TJ-2016)

Lokalizacja: okolice Sosnowca

Obowiązki:

  • weryfikacja komponentu zgodnie z rysunkiem, specyfikacją techniczną (wizualnej/pomiarowej/funkcjonalnej),
  • weryfikacja etykiety komponentu i jego opakowania,
  • tworzenie i prowadzenie Kart Kontroli Wymiarowej,

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, najlepiej Elektronika lub pokrewne,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • podstawowa znajomość elektroniki,
  • umiejętność używania podstawowych narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, multimetr, itd.)

Mile widziane:

  • znajomość podstawowych dokumentów PPAP (Plan Kontroli, Flow Chart, FMEA, Cp/CPk, R&R, itd.),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku  produkcyjnym,
  • wiedza z zakresu 90001/ISO, TS/EN ISO 14001,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • stabilną prace w dynamicznie rozwijającej sie firmie,
  • możliwość doskonalenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Zainteresowane osoby prosimy o  przesyłanie swojego CV z podaniem kodu referencyjnego na adres email:

[email protected]

 LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)