Manpower
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Tłoczarz w metalu/ Ślusarz

  • Data publikacji:
  • 19-03-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Olkusz
  • Stanowisko:
  • Ślusarz

Numer ref. TMŚ/035/KJA

Zadania:

• Obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń biorących udział w produkcji
• Postępowanie z instrukcjami obowiązującymi na stanowisku pracy
• Kontrola jakości wyrobu gotowego
• Współpraca z pracownikami magazynu
• Przestrzeganie zasad BHP
• Dbanie o porządek na stanowisku pracy
• Wykonywanie drobnych prac ślusarskich

Wymagania:

• Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
• Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej (6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00)
• Predyspozycje manualne
• Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
• Motywacja i chęci do pracy
• Gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz manualnej

Oferujemy:

• Pracę w Olkuszu w oparciu o umowę tymczasową od zaraz
• Pracę 3-zmianową na pełny etat
• Ciekawą pracę w dużej i znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
• Możliwość związania się z firmą w dłuższej perspektywie czasowej
• Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podnoszenia swoich kwalifikacji
• Prywatną opiekę medyczną oraz możliwość wyrobienia karty Multisport

Kontakt pod numerem telefonu:
Recepcja:  12 357 21 87 / 606 779 619

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ManpowerGroup (ManpowerGroup Sp. z o.o., MP Transactions Sp. z o.o., MP Services Sp. z o.o., ManpowerGroup Solutions Sp. z o.o., Proservia Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Prostej 68 w Warszawie, 00-838, MP Management Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sienkiewicza 85/87, 90-057 w Łodzi wchodzących w skład ManpowerGroup; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym."

Oferta dotyczy pracy tymczasowej