Lepsza Praca
Lepsza Praca (certyfikat 13858) to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie – głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Tłumacz Dokumentacji Technicznej

  • Data publikacji:
  • 24-10-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Opole

Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Opole

Obowiązki

  • Praca biurowa w systemie back office,
  • Bieżąca obsługa klientów zagranicznych,
  • Wprowadzanie i nadzór nad realizacją zamówień,
  • Przygotowywanie dokumentów handlowych i ofert,
  • Bieżące wsparcie Działu Eksportu,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

  • NIEWYMAGANE DOŚWIADCZENIE, jednakże będzie ono stanowiło duży atut,
  • J. Angielski – biegły w mowie i piśmie,
  • J. niemiecki – mile widziane,
  • Znajomość pakietu MS Office.

Nasz klient oferuje

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.