General Electric
Tokarz narzędziowy GE

Tokarz narzędziowy

  • Data publikacji:
  • 14-10-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź

General Electric to globalna firma z prawie stu trzydziestoletnią tradycją. Zatrudnia wybitnych fachowców i stosuje zaawansowane technologie, aby zmierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami w obszarze energii, infrastruktury medycznej i transportowej, technologii użytkowych oraz usług finansowych.

Wszystkie biznesy GE prowadzą aktywną działalność na terenie całego kraju, zatrudniając łącznie ponad 6000 osób.

Wymagania

• Doświadczenie w wykonywaniu precyzyjnych elementów maszynowych.
• Umiejętność czytania rysunku technicznego.
• Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr).
• Znajomość zasad doboru i właściwości podstawowych materiałów konstrukcyjnych.
• Samodzielność w tworzeniu założeń i planowaniu prostych technologii wykonawczych - zwłaszcza znajomość technologii procesu toczenia.
• Znajomość budowy i zasad eksploatacji tokarki.

Obowiązki

• wykonywanie różnorodnych prac tokarskich, jak: toczenie powierzchni walcowych, stożkowych i czołowych, toczenie gwintów, przecinanie, roztaczanie otworów,
• dobór i stosowanie optymalnych parametrów skrawania i narzędzi,
• praca z dokumentacją techniczną oraz technologiczną obrabianych przedmiotów
• podstawowa kontrola jakościowa wykonanych części w tym wykonywanie pomiarów warsztatowych,

Oferujemy

• Pracę w jednej z największych międzynarodowych korporacji, lidera w branży elektrycznej;
• Stabilne zatrudnienie;
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
• Możliwość rozwoju pod okiem profesjonalistów;