Gastro Job Service
Tynkarz, Murarz / Technolog Robót Wykończeniowych

  • Data publikacji:
  • 22-07-2016
  • Miejsce Pracy:
  • Dąbrowa Tarnowska

nr ref PH/28/W

Gastro Job Service Agencja Zatrudnienia NR 13346, poszukuje pracowników dla niemieckiego pracodawcy na stanowiskach Tynkarza, murarza lub technologa robót wykończeniowych w okolicy Ellwangen.

Miejsce pracy : Firma wykończeniowa.

Wymagania:

  • Zawód tynkarza lub technologa robót wykończeniowychjest zalecany, ale nie konieczny
  • Opanowane techniki tynkowania ręcznego i maszynowego
  • Doświadczenie w budownictwie wykończeniowo-remontowym
  • Przynajmniej minimalna znajomość języka niemieckiego, gdyż w firmie nie pracują Polacy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Pewność, rutyna i sprawne tempo pracy

Opis pracy:

  • Praca na pełny etat od poniedziałku do piątku (mogą dojść soboty)
  • Godziny pracy: 7:00 – 16:00 (ok. 40 do 45 godz. tygodniowo)
  • Główne zadania:
  • Tynkowanie ręczne i maszynowe
  • Prace murarskie, szpachlowanie
  • Montaż i demontaż rusztowania

Oferujemy:

  • Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • Stawka godzinna 11,50 euro brutto
  • Wynagrodzenie miesięczne netto: 1400 euro
  • Mieszkanie zapewnione i bezpłatne
  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Praca przewidziana jest do końca tego roku 2016 z opcją podpisania umowy na stałe.

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nr referencyjnego oferty nr ref PH/28/W

Prosimy o przesyłanie CV  ze zdjęciem i kopią uprawnień, wyłącznie w języku polskim na adres e-mail : biuro@gastro-job.pl

Prosimy o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych