LINK CONSULTING
Nasz Klient, dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa firma, zatrudni wykwalifikowaną osobę na stanowisko:

USTAWIACZ PRAS HYDRAULICZNYCH I MIMOŚRODOWYCH

  • Data publikacji:
  • 30-05-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Słubice

Obowiązki:

•    prowadzanie programów, ustawianie i obsługa pras;
•    wykonywanie elementów zgodnie z rysunkiem;
•    wypełnianie kart stanowiskowych;
•    obsługa urządzeń kontrolno – pomiarowych;
•    dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyn i przyrządów;
•    dbałość o jakość wyprodukowanych elementów;
•    dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy – 5S.

Wymagania:
•    wykształcenie min. zawodowe;
•    min. 2-letnie doświadczenie jako ustawiacz pras;
•    umiejętność posługiwania się środkami kontrolno – pomiarowymi;
•    umiejętność czytania rysunku technicznego;
•    otwartość na pracę w systemie zmianowym;
•    rzetelne wykonywanie powierzonych czynności;
•    umiejętność pracy zespołowej;
•    zaangażowanie, odpowiedzialność, dokładność.

Oferujemy:
•    stabilną pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
•    możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych;
•    niezbędne narzędzia pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o  przesyłanie swojego CV z podaniem kodu referencyjnego (UPH-17) na adres email:
[email protected]

LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)