LINK CONSULTING
Wraz z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Ustawiacz Wtryskarek

  • Data publikacji:
  • 26-04-2017
  • Miejsce Pracy:
  • okolice Sosnowca

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej posiadającej ustabilizowaną pozycję na rynku, poszukujemy osób zainteresowanych stanowiskiem:

Kod ref. UWS-15

Region: okolice Sosnowca, woj. śląskie

Zakres obowiązków:
•    wykonywanie bieżących zleceń wydziału wtryskarek wynikających z zaistniałych awarii form;
•    utrzymywanie w pełnej sprawności technicznej form wtryskowych oraz wypełnianie stosownej dokumentacji (kart utrzymania narzędzia) po zakończeniu pracy;
•    przygotowywanie rozwiązań związanych z modyfikacją form i wykrojników;
•    wykonywanie modyfikacji form, maszyn i narzędzi pomocniczych;
•    przeprowadzanie oceny stanu technicznego zawiesi;
•    należyte i zgodne z przeznaczeniem wykorzystanie narzędzi i sprzętu warsztatowego;
•    wykonywanie pomiarów przyrządami pomiarowymi.

WYMAGANIA:

•    doświadczenie na analogicznym stanowisku;
•    mile widziana znajomość obsługi maszyn Arburg oraz Engel;
•    ustawianie, nadzór i kontrola nad parametrami procesu wtrysku;
•    dbanie o porządek stanowiska pracy zgodnie z zasadami 5S, Lean;
•    uprawnienia na suwnice oraz SEP.

OFERUJEMY:

•    stabilną pracę w dynamicznie rozwijającym się zakładzie;
•    możliwość rozwoju zawodowego w grupie przedsiębiorstw o zasięgu światowym.

Zainteresowane osoby prosimy o  przesyłanie swojego CV za pomocą formularza kontaktowego (poniżej).

 LINK CONSULTING Doradztwo Personalne
ul. Sobieskiego 15/2, 40-082 Katowice
www.linkconsulting.com.pl
tel. + 48 32 781 99 01
Wpis do rejestru agencja zatrudnienia: 12642

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)