MJD Dienstleistungen UG

WEB DESIGNER (NIEMCY)- HESSEN

  • Data publikacji:
  • 17-02-2017
  • Miejsce Pracy:
  • 36119 Neuhof ( Landkreis Fulda)

Firma MJD Dienstleistungen GmbH  istnieje na niemieckim rynku pracy od 2014 roku i z powodzeniem zajmuje się poszukiwaniem oraz zatrudnianiem wykwalifikowanych pracowników w różnych branżach przemysłu i branży budowalnej. Firma posiada wszelkie niezbędne zezwolenia do zatrudniana pracowników na terenie Niemiec.

Dla naszego stałego klienta, sprawdzonego niemieckiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: 36119 Neuhof ( Landkreis Fulda)

Obowiązki:

- projektowanie nowoczesnych stron internetowych i aplikacji w tym mobilnych

- weryfikacja swoich projektów po wdrożeniu

- znajomość trendó w projektowaniu w obszarach web i mobile

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego ( warunek konieczny)

- doświadczenie w projektowaniu stron internetowych oraz aplikacji mobilnych (iOS, Android)

- bardzo dobra znajomość aplikacji Adobe: Photoshop, Illustrator, Axure

- umiejętność tworzenia makiet oraz wiedza z zakresu możliwości, jakie dają dostępne na rynku technologie

- mile widziana znajomość HTML

- kreatywność, pomysłowość, umiejętność samodzielnego tworzenia nieszablonowych projektów, dokładność i dbałość o szczegóły

Oferta:

- zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, niemiecki pracodawca

- stabilne zatrudnienie

- atrakcyjne wynagrodzenie w Euro

- niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne

- zakwaterowanie

Dodatkowe informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres emailowy: info@mjd-dienstleistungen.de

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:

„Zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 20.08.1997 r. Dziennik Ustaw nr 133, poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.