Amos-Services s.r.o.

Zatrudnie kelnerki/kelnerów w restauracji na terenie Słowacji

  • Data publikacji:
  • 24-02-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Słowacja

Firma  Amos-Services zatrudni kelnerki/kelnerów w restauracji  na terenie Słowacji ( Korytnica- Kúpele )

OBOWIĄZKI :
 - obsługa gości restauracji
 - przygotowanie sali
 -dbanie o wizerunek restauracji
 -Obsługa klientów hotelu w ramach funkcjonującego systemu wynajmowanych sal konferencyjnych

Wymagania
-doświadczenia na podobnym stanowisku
-komunikatywnej znajomości języka angielskiego
-łatwości nawiązywania kontaktów i dobrej organizacji pracy
-sumienność, punktualność, zaangażowanie w pracę
-wysoka kultura osobista

Oferujemy
- pracę stałą lub sezonową
-możliwość rozwoju zawodowego
- umowę o pracę + ubezpieczenie
- darmowe zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem tel. 788 564 136, 881 411 500  lub e-mail amos-services@o2.pl